شرایط بازگرداندن کالا

خریداران محترم برای مرجوع نمودن کالا، لطفا شرایط بازگرداندن کالا در فروشگاه اینترنتی سنبل را که در ادامه ذکر می شود، با دقت مطالعه فرمایید.

از آنجا که جلب رضایت مشتری یکی از مهمترین اهداف فروشگاه اینترنتی سنبل می باشد، سعی ما بر آن بوده است که کالای مدنظر و خریداری شده، مطابق با کیفیت و مشخصات ذکر شده در سایت به دست شما مشتریان محترم برسد. با این وجود در برخی موارد، ممکن است نقایصی در کالا از چشم ما دور بماند.

فروشگاه اینترنتی سنبل برای این موارد و برای جلب اعتماد شما شرایطی را برای ارجاع کالا در نظر گرفته است، که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

شرایط بازگرداندن کالا:

در بخش کالای دیجیتال، در صورتی امکان مرجوع نمودن کالا وجود دارد، که برچسب گارانتی کالا مخدوش نشده باشد و در زمان استفاده نیز آسیبی به کالا وارد نشده باشد. وارد آمدن هر گونه ضربه یا رسیدن رطوبت به کالا یا مواردی که نشان دهنده ی استفاده ناصحیح از کالا باشد موجب ابطال شرایط مرجوع شدن کالا خواهد شد.

در صورت رعایت موارد فوق، حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا و ضمن هماهنگی با بخش پشتیبانی می توانید کالای خود را مرجوع نموده و پس از دریافت کالا توسط فروشگاه امکان عودت وجه واریزی شما فراهم خواهد بود.

توجه فرمایید که هزینه ی بازگشت کالا به عهده ی خریدار محترم خواهد بود.